Tesla Model Y
Premium Long Range RWD 75 kWh | 20'' | Prijs Rijklaar!!
Direct kopen, basisprijs: € 44.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 44.445,-
LEASEPRIJS: € 732,53 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.889,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Tesla Model Y |
|---|---|
| Uitvoering: | Premium Long Range RWD 75 kWh | 20'' | Prijs Rijklaar!! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 8 augustus 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 43.220 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 732,53 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 44.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HZT-54-F |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.876 kg |
| Wielbasis: | 289 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.421 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaal-/micakleur
- Panoramadak
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank verwarmd
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Stoffen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Basic Autopilot
- Bluetooth
- Connected services
- Dashboardcamera
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Fabrieksgarantie
- Geluidsisolerend glas
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- LED mistlampen
- multimedia scherm standaard
- Niet in gerookt
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- stuur verwarmd
- verlichte grille/strip
- WiFi